Informace pro účastníky

S případnými dotazy se prosím obracejte na Vlaďku Jankovou: vladka.jankova@osf.cz nebo 604 182 793.

Konference „Evropa bez genderově podmíněného násilí: Od závazků k činům“ se uskuteční v prostorách hotelu Pyramida v Praze, který je vzdálen 5 km od centra města. V hotelu je možné se ubytovat. Pražský hrad, Loreta, Strahovský klášter a mnoho dalších památek je v docházkové vzdálenosti.

Hotel Pyramida
Tel: 233 102 111
E-mail: pyramida@orea.cz
Web
: www.orea.cz/cz/orea-hotel-pyramida

GPS: 50°5'7.96"N,14°22'47.92"E

Instrukce k cestě do hotelu
Z letiště: Letiště Václava Havla Praha je od hotelu vzdálené 14 kilometrů, přibližně 40 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze zastávky Terminál 1, nebo Terminál 2 jeďte autobusovou linkou číslo 119 do stanice Nádraží Veleslavín. Ve stanici Nádraží Veleslavín přestupte na metro linky A (zelená) směr Depo Hostivař, nebo na tramvaj číslo 20, nebo 26 a dojeďte na stanici Dejvická. Na zastávce Dejvická přestupte na autobus číslo 143 a vystupte na stanici Malovanka. Hotel Pyramida je 250 metrů od zastávky na hlavní ulici, po které jezdí tramvaje, směrem od centra.

Z železniční stanice Praha hlavní nádraží: Pražské hlavní nádraží se nachází v centru města 7 kilometrů od hotelu, přibližně 30 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Hlavní nádraží jeďte metrem linky C (červená) směr Letňany do stanice Vltavská, kde přestupte na tramvaj číslo 25 směr Vypich, která vás doveze na zastávku Malovanka přímo před hotelem.
Z železniční stanice Praha-Holešovice: V případě, že přijedete vlakem do stanice Praha-Holešovice, jeďte ze stanice Nádraží Holešovice metrem linky C (červená) směr Háje do stanice Vltavská, kde přestupte na tramvaj číslo 25 směr Vypich, která vás doveze na zastávku Malovanka přímo před hotelem.

Z autobusového nádraží Florenc: Autobusové nádraží Praha Florenc se nachází v centru města 7 kilometrů od hotelu, přibližně 30 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Florenc jeďte metrem linky C (červená) směr Letňany do stanice Vltavská, kde přestupte na tramvaj číslo 25 směr Vypich, která vás doveze na zastávku Malovanka přímo před hotelem.