Konference Evropa bez genderově podmíněného násilí: Od závazků k činům

Nadace Open Society Fund Praha Council of EuropeEuropean Union Agency for Fundamental Rights

Ministerstvo práce a sociálních věcíÚřad vlády České republikyMinisterstvo spravedlnosti ČR

 

 

Novinky:

Norský film Zuřivec o domácím násilí

12. 6. 2015

Na konferenci Evropa bez genderově podmíněného násilí jsme promítali norský film Sinnna Mann (Zuřivec) o domácím násilí. Jde o výukový film, který je určen i školním dětem od páté třídy. Pokud máte zájem o jeho využití, obraťte se na Soňu Dvořáčkovou (dvorackova.sona@vlada.cz, tel.: 296 153 557), nebo Radana Šafaříka (safarik.radan@vlada.cz, tel.: 296 153 534) z Úřadu vlády ČR.

Prohlédněte si záznam a prezentace z mezinárodní konference Evropa bez genderově podmíněného násilí

5. 6. 2015

Konferenci "Evropa bez genderově podmíněného násilí: Od závazků k činům", která se konala ve dnech 27. a 28. května 2015 v Praze v hotelu Pyramida, můžete sledovat na záznamu. Záštitu konferenci poskytlo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier a Ministerstvo spravedlnosti ČR.

Konference získala ministerské záštity

27. 2. 2015

Záštitu konferenci „Evropa bez genderově podmíněného násilí: Od závazků k činům“, která se koná ve dnech 27. a 28. května 2015 v Praze, poskytlo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier a Ministerstvo spravedlnosti ČR.

Konference "Evropa bez genderově podmíněného násilí: Od závazků k činům"

10. 2. 2015

Ve dnech 27. a 28. května 2015 se v Praze uskuteční konference na vysoké úrovni zaměřená na snížení výskytu genderově podmíněného násilí. Akce je součástí programu Dejme (že)nám šanci financovaného z Norských fondů a organizuje ji Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s Agenturou Evropské unie pro základní práva (FRA) a Radou Evropy.